biuro@pleszewskiekotly.pl
Broniszewice 129, 63-304 Czermin
600-178-777
660-614-826
Menu

> Kontakt

Uniwersalne kotły co stalowe – Kontakt z producentem

Z. P. H. U. Pleszewskie Kotły jest firmą specjalizującą się w produkcji kotłów centralnego ogrzewania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykwalifikowanego zespołu, nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakościowe, co czyni nasz jednym z czołowych producentów kotłów w kraju. Z uwagi na dobro i potrzeby naszych Klientów indywidualnych, instytucjonalnych, firm i zakładów produkcyjnych, kotły naszej produkcji spełniają wszystkie obowiązujące normy dotyczące ochrony środowiska naturalnego, przez co są nie tylko bardziej wydajne i ekonomiczne, ale również wydzielają minimum zanieczyszczeń w procesie spalania surowców. Nasze kotły grzewcze były wielokrotnie testowane pod względem jakości, bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Oprócz uniwersalnych kotłów stalowych oraz automatycznych oferujemy akcesoria do nich: sterowniki PiD oraz podajniki do kotłów.

W przypadku zakupu naszych produktów gwarantujemy również usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, abyście mogli Państwo cieszyć się przez długi czas pełną sprawnością naszych produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą naszej firmy i zachęcamy do kontaktu – nasza wykwalifikowana kadra udzieli fachowych porad dotyczących naszych produktów.

Skontaktuj się z Naszymi fachowcami!

Pomożemy w wyborze kotła jak i procesie zakupu.


Wypełnij pole.

Nieprawidłowy adres e-mail.

Nieprawidłowe dane

Adres: Broniszewice 129, 63-304 Czermin
Telefon komórkowy: 600 178 777
Telefon komórkowy: 660 614 826
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza lokalizacja